Witaj. Miło mi gościć Cię na wrotniak.net. Publikuję tę witrynę od ponad 1995 roku...

Jeśli się nie znamy, pozwól mi się (PL) przedstawić, by nie mieć do czynienia z kimś całkiem obcym.

Czuj się jak w domu: rozejrzyj się dookoła, poczytaj o fotografii, pooglądaj galerie zdjęć; zapoznaj się też z programami jakie napisałem. I wpadnij jeszcze od czasu do czasu.


Większość moich stron jest po angielsku. Te po polsku są oznaczone (PL).


Co nowego: Uzupełnienia i zmiany na tych stronicach od czasu Twojej ostatniej wizyty. Jeśli chodzi Ci o fotografię, to bieżące nowości są tutaj.
(PL) Dziełka Zebrane: Programy shareware i freeware mojego autorstwa — począwszy od niezastąpionego Kalkulatora, a skończyszy na grze Mr. Matt (z wersją polską!).
Galeryjka: Kolekcja zdjęć z różnych lat i miejsc, cyfrowych lub wyskanowanych z filmu. Dużo tego: Polska, Stany Zjednoczone, Japonia, Meksyk, zdjęcia w podczerwieni...
Foto Różności: Artykuły pół-techniczne na tematy związane z fotografią (głównie cyfrową, ale nie tylko), oceny sprzętu. Najbardziej popularna sekcja tej witryny.
(PL) Osiołek Poznaje Świat: Rady, rekomendacje i informacje praktyczne odnośnie paru miejsc jakie znam i lubię. Trochę mało, trochę stare, ale zawsze...
Kącik palmtopów HP95/100/200LX: Najniezbędniejsze programy, używanie Turbo Pascala. Niby historia, ale jeszcze się tego używa...
Elita shareware dla Windows: Krótkie opisy i odnośniki do moich ulubionych programów; bardzo niewiele dostało się na tę listę! Od pięciu lat niczego do niej nie dodałem — a szukam!
(PL) Archiwa Spina: Wehikuł czasu w lata sześćdziesiąte, tylko dla wtajemniczonych.

Home: wrotniak.net | Search this site | Change font size

Photo Tidbits | The Gallery


Posted 1997/02/01; last updated 2006/03/06
Copyright © 1997-2006 by J. Andrzej Wrotniak